A Vascular Plazma új szereplő a hazai plazmaferezis centrumok sorában. Cégünk 2015-ben alakult, kizárólag magyar tulajdonosok hozták létre.

Vállalkozásunk tevékenysége magyarországi donoroktól vérplazma gyűjtése, fagyasztása, és továbbítása a gyógyszergyártók felé.

Debreceni centrumunkba keresünk

Operatív vezetőt

Főbb feladatok:

  • munkafolyamatok optimalizálása
  • a centrum személyzetének betanítása, felügyelete, irányítása, adminisztrációs feladatok ellátása
  • napi munkaszervezés, beosztások készítése
  • donor toborzás módszereire javaslattétel
  • a centrum gazdaságos működésének a felügyelete
  • a centrum marketing feladatainak ellátása a központi irányelvek alapján
  • megrendelések kezelése, leltárok, kimutatások, beszámolók készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Vezetői tapasztalat
  • Számítógépes ismeretek
  • Kiváló kommunikációs és konfliktuskezelési képesség
  • Ügyfélközpontúság
  • Döntéshozatali, szervező- és problémamegoldó képesség
  • Csapatszellem és rugalmasság
  • Minőségtudatosság
  • Rendszerező képesség
  • Erkölcsi bizonyítvány

A munkakör betöltéséhez előnyt jelent:

  • Plazmaferezisben szerzett tapasztalat
  • Egészségügyi végzettség, egészségügyi intézményben szerzett vezetői tapasztalat
  • GMP ismeret, jártasság a minőségügyi adatok dokumentációjában

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő munkakörülmények
  • Hosszútávú szakmai perspektíva egy stabil és innovatív közegben
  • Versenyképes juttatások

Amennyiben megfelel a követelményeknek és felkeltettük az érdeklődését, kérjük továbbítsa önéletrajzát és bérigénnyel ellátott motivációs levelét az alábbi e-mail címre: zsvertes@plasmacentrum.hu a tárgyban ”Operatív vezető” megjelöléssel.